anasayfa
  Kurumsal   |   Hizmetlerimiz    |    Projelerimiz    |   Referanslarımız   |   Neden Gemkon   |    İ.K.   |    İletişim
 
Neden Gemkon
 
Neden Gemkon
...................................................................
Neden Çelik
 
 
 
 
Neden Gemkon
GEMKON Avrupa ve Türkiye pazarının prestijli firmalarının hayallerine yıllardan beri tasarım ve uygulama konusunda hizmet vermektedir.

GEMKON, çeyrek asrı geçkin birikiminde sürekli olarak gelişen ve genişleyen bir strateji izlemiş olup ilk yıllardan itibaren gerek teknoloji kullanımında gerekse kaliteli montaj standını yükseltmede doğrusal bir artış grafiği çizen firmamız bu sürecin sonunda sektörel tecrübesiyle haklı bir ün kazanmış ve izlenir olmuştur. 

A- Kaliteyi Ucuza Maletmek
Ilk tercihiniz olmak için değişen ve gelişen teknolojiyi takip edip ISO 9001 kalite standartlarında, en kalitelisini siz müşterilerimize sunmaktır. 

B- En Iyi Referansımız Müşterilerimizdir

Müşterilerimiz bilanço tablosunda yer almamasına karşın GEMKON’un sahip olduğu en önemli varlıktır. Onun içindir ki müşterilerimizin vücut ısısını devamlı ölçmek durumundayız. Çünkü memnun referanslar memnun müşterilerimizin oluşmasına yardımcı olur. 

C-Mükemmelliğin Markası Olmak
Yapılara değer kazandıran yaklaşımlar en prestijli binalarda dünya standartlarında başarılı uygulamalarla geliştirilmiş kaynak metodları, yüzey temizleme teknikleri ve bilgisayarlı kesim ile çelik ve paslanmaz çelik, GEMKON tarafından sanayi ürünü olmaktan çıkarılmış dekoratif ve estetik bir mimari uygulama haline getirilmiştir. 

Daha iyilerinin yapılabildiği gün GEMKON onları mutlaka üretecektir.