anasayfa
  Kurumsal   |   Hizmetlerimiz    |    Projelerimiz    |   Referanslarımız   |   Neden Gemkon   |    İ.K.   |    İletişim
 
Kurumsal
 
Şirket Profili
...................................................................
Vizyon ve İlkelerimiz
...................................................................
Misyon
 
 
Şirket Profili
GEMKON, inşaat ile sanayinin, tasarım ile estetiğin kesiştiği alanda “Tasarım, Proje ve Uygulama” anlayışı ile çalışan bir konstrüksiyon firması olup, gücünü çeyrek asrı aşkın tecrübenin getirdiği, güçlü dünya markalarının oluşturduğu referanslarından almaktadır.

Türkiye ve Avrupa’da kendi sektöründe gemi inşa, uçak hangarı, proses makine tesisleri, sanayi ve fabrika tesisleri gibi endüstriyel yapıların tasarım ve taahhüdü yanı sıra Amerika kökenli dünyanın önde gelen Membran Sistemleri’nin Türkiye distribütörü olarak membran kaplı yapılar alanlarında üst düzeyde faaliyet göstermekle birlikte bu konularda danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Bilgisayar destekli iş organizasyonu ve tecrübeli şantiye kadromuzla birlikte, iş emniyetli ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüm personelimize Profesör danışmanlarımızdan aldırdığımız eğitimleri Gemkon Yayın No:1 adı altında toplayarak ”İşte Toplam Kalite“ adlı ilk kitabımızı çıkartmış, bunun yanında dünyanın saygın sertifikasyon kuruluşlarından TUV-CERT’ten ISO 9001–2000 Kalite Yönetim Sertifikamızı ve Türk Loydu’ndan gerekli mesleki sertifikaları da almış bulunmaktayız.

Biliyoruz ki; Türkiye’nin geleceği güçlü organizasyon yapısı ile açık vizyona sahip firmalar tarafından belirlenecektir. Gelecek nesillerin aynı faciaları tekrar yaşamaması için, yarınlara umut ve heyecan dolu projelere hep birlikte…